ASISTENT VANZARI PLATINIA (PAPETARIE SI BIROTICA)

SUPREMOFFICE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:
Pentru noul magazin de papetarie si birotica, SUPREMOFFICE angajeaza ASISTENTI VANZARI. Acestia vor efectua operatiuni de promovare a produselor si serviciilor oferite, consiliere a clientilor, receptii si vanzare produse, servicii de tip copy center si personalizare articole promotionale. Magazinul se deschide in data de 4 Aprilie a.c., initial fiind necesara promovarea unui training complex in cadrul companiei.
Avantaj: persoane care au experienta in magazine de papetarie - birotica si/sau copy & print center.

CERINTE

Candidatul ideal:
1. inclinatie spre sfera relaţiilor cu clienţii si a vânzărilor, placerea de a lucra in echipa, abilitati de comunicare si exprimare, dorinta de perfectionare;
2. studii superioare, abilitati operare PC, excel, internet, avantaj: Cunostinte de contabilitate primara;
3. dorinta de invatare si perfectionare, capacitate de asimilarea cunostintelor tehnice si comerciale referitoare la produsele si serviciile firmei;
4. dorinta de dezvoltare socio – profesionala.

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu motivant cuprins intre 1600 si 2000 lei pentru program de lucru intreg.

In cei peste 25 de ani de activitate am dezvoltat o SOLUTIE INTEGRATA de servicii si produse de tip “suport” pentru desfasurarea si dezvoltarea activitatii companiilor si instituiilor din Romania - echipamente, dotari, consumabile si servicii profesioanale de tip "Office". IMPORTAM SI DISTRIBUIM la nivel national prin diviziile de retail B2C si en-gross B2B : consumabile Office si articole pentru birotica, computere, networking, multimedia, security, tehnica de printare, tehnica vizuala si mijloacede comunicatii, tehnica pentru supraveghere si securitate, mjloace de prezentare, articole promotionale, signalectica, advertising, furnituri si consumabile pentru birou, echipamente pentru industria de print si finisare. Deasemenea importam si distribuim produse si echipamente profesionale si consumabile pentru domeniul dermato-cosmetic. PRODUCEM articole promotionale si cadou, printuri de mari dimension indoor/outdoor, signalectica - litere volumetrice, sigle 3D si 2D, casete luminoase LED, totemuri, Sintem integratori de sisteme PC - calculatoare si servere si in curand imprimante flat-bed UV si textile pentru industria publicitara. Producem articole de papetarie si PVC. OFERIM SERVICII SPECIALIZATE de consultanta si evaluare pentru tehnica de birou, de reparatii si intretinere birotica, networking - proiectare si realizare retele de calculatoare, arhivare profesionala si management documente, conceptie grafica si identitate de firma, organizare evenimente, servicii reclama si publicitate, sintem integratori de sisteme de securitate, supraveghere si control acces - proiectare si instalare, servicii de office si facilities management.