asistent vanzari decoratiuni interioare

media mirage group

Job expirat

RESPONSABILITATI

-furnizeaza informatii clientilor despre produse si servicii, preturi, livrare, conditii contractuale si asistenta de specialitate in amenajare
-adapteaza si propune produse si servicii cu sopul de a incheia procesul de vanzare
-trimite clientilor oferte pe e-mail sau fax in scopul obtinerii contractului
-colecteaza informatii corecte si complete despre clienti sau potentiali clienti
-este preocupat de perfectionarea abilitatilor de vanzare, negociere si comunicare
-mentine, dezvolta si reprezinta valorile companiei in relatia cu clientii
-analizeaza permanent piata locala a decoratiunilor interioare

CERINTE

-experienta de minim 2 ani in vanzari directe
-absolvent de studii superioare
-specializare in design constituie un avantaj
-cunostiinte de operare PC
-cunostiinte de limba engleza
- permis de conducere cat. B
- persoana dinamica, serioasa, responsabila, punctuala
-stare civila - casatorit\a

BENEFICII OFERITE

pachet salarial atractiv

VERANDA INTERIORS, ocupa o pozitie importanta pe piata produselor si serviciilor dedicate designului interior.
Cu o experienta indelungata si aprofundata in domeniul decoratiunilor interioare, precum tapet, textile si accesorii, atat pe partea rezidentiala cat si pe segmentul horeca, reusim sa starnim emotii oricariu client odata cu rezultatele obtinute.
Perdele, draperii, fete de masa, lenjerii de pat, prosoape si halate, toate acestea pot fii din materialele speciale, pentru a raspunde cat mai bine cerintelor atat de dferite ale hotelierilor.