ASISTENT VANZARE

SC AMBIENT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

POSTURILE pe care le avem disponibile sunt:
- Asistent Vanzari Parchet (Sibiu)
- Asistent Vanzari Ceramica (Cluj)
- Asistent Vanzari Termice (Cluj)
- Asistent Vanzari Termice (Tg. Mures)
- Lucrator Comercial Depozit (Medias)
- Lucrator Comercial Depozit (Baia-Mare)

RESPONSABILITATILE postului sunt:
- Asigura vanzarea produselor si serviciilor oferite de companie, in cadrul centrului comercial;
- Ofera consultanta clientilor cu privire la materialele comercializate;
- Ofera consultanta clientilor cu privire la caracteristicile si detaliile tehnice ale produselor;
- Ofera informatii despre promotiile din magazin;
- Participa la receptia cantitativa si calitativa a produselor;
- Isi aduce contributia la realizarea obiectivelor de vanzari si la atingerea targetului in cadrul magazinului;
- Participa la efectuarea inventarelor periodice.

CERINTE

Colegul nostru trebuie sa aiba urmatorul profil:
- Studii medii finalizate;
- Experienta in domeniul retail constituie un avantaj;
- Cunostintele tehnice de specialitate in sfera materialelor de constructii, a instalatiilor si finisajelor reprezinta un avantaj;
- Atitudine proactiva, orientata catre client;
- Foarte bune abilitati de relationare si comunicare;
- Cunostinte de operare PC.

BENEFICII OFERITE

BENEFICIILE pe care vi le oferim sunt:
- Pachet salarial motivant, format din salariu fix, tichete de masa si bonusuri in functie de indeplinirea obiectivelor de performanta;
- Posibilitatea de dezvoltare profesionala in cadrul unei echipe dinamice si competitive.

Oricare ar fi ambianta care iti place … Ambient este un loc pentru tine. Aici iti gasesti oportunitatile profesionale in lumea constructorilor si amenajarilor interioare. La Ambient ne plac oamenii! Sa muncim cu ei …si sa muncim pentru ei. Initiativele tale fac parte din forta care conduce acest grup, asta pentru ca stii sa muncesti din greu si sa perseverezi! Succesul depinde de Tine !!! Vino sa-ti construiesti cariera cu noi! ….Vrem sa te vedem crescand !! Echipa Ambient te asteapta!!!