Asistent relaţii cu publicul

EDIL Real Estate

Job expirat

RESPONSABILITATI

Noi facem tot posibilul pentru a oferi experienţă imobiliară perfectă clienţilor noştri. Suntem o companie care îşi preţuieşte angajaţii şi îi recompensează pe măsură! Noi aşteptăm un angajament pentru excelenţă din partea echipei noastre. Oferim oportunităţi maxime, însă aşteptăm rezultate pe măsură. Dacă eşti pregătit să tratezi oamenii cu respect şi amabilitate atunci suntem interesaţi de candidatura ta!

Activităţi zilnice:

• Preluarea apelurilor telefonice ;
• Consilierea telefonică a clienţilor
• Activităţi administrative: fax, email
• Pregătirea şi promovarea anunţurilor imobiliare pe site-urile de specialitate
• Activităţi elementare de natură juridică: completare de contracte
• Recepţia în sediu şi asistenţa clienţilor prin oferirea de informatii
• Prospectarea pieţei imobiliare
• Acordarea de asistenţă în procesul de negociere, vânzare, cumpărare şi închiriere;
• Intermedierea contractelor, cu respectarea corelării corecte între cerere şi ofertă;
• Atingerea şi depăşirea obiectivului lunar de vânzări/închirieri, în condiţiile respectării politicii pe care compania o promovează;
• Menţinerea şi dezvoltarea portofoliului de clienţi

CERINTE

• Studii superioare finalizate sau în curs in domenii precum: Construcţiile, Arhitectura, Comunicare şi Relaţii Publice, Administrarea afacerilor, Marketing, Matematică
• Cunoştinţe de operare PC
• Cunoasterea arterelor principale ale orasului
• Excelente abilităţi de comunicare (verbal, nonverbal), amabilitate şi munca în echipă
• Capacitate de organizare, integritate şi orientare pe rezultate (perseverenţă);
• Aspect si ţinută business.
• Abilitatea de a iniţia şi susţine relaţii sociale şi de parteneriat productive
• Disponibilitate la program prelungit;
• Experienţa în vânzări (constituie un avantaj)
• Permis de conducere categoria B (constituie un avantaj)
• Cunoaşterea unei limbi străine ( Engleză, Franceză sau Maghiară)

BENEFICII OFERITE

• Siguranţă financiară !
• Comision progresiv în funcţie de rezultate
• Carieră pe termen lung: posibilitate de dezvoltare profesionala si promovare în cadrul firmei
• Training şi cursuri de specialitate gratuite în domeniul imobiliar
• Mijloace de lucru moderne puse la dispoziţie, mediu de lucru profesionist
• Oportunitatea de asociere cu unul dintre cele mai reprezentative brand-uri interne în domeniul imobiliar
• Telefon şi maşina companiei la dispoziţie pentru munca de teren

EDIL este o companie specializata in tranzactii imobiliare,cu experienta de 18 ani in domeniu, fiind una dintre primele agentii imobiliare din Romania. Misiunea companiei EDIL este abordarea in mod profesionist a cerintelor clientilor, intarind o relatie pe termen lung cu acestia bazata pe incredere, respect si integritate.Pachetul de servicii imobiliare oferite de EDIL este rezultatul abordarii minutioase a complexitatii fiecarui aspect al cererii unui client .Oferim servicii imobiliare integrate constand in analize de piata,evaluarea proprietatii, vanzari/ inchirieri rezidentiale-apartamente-proiecte rezidential lux-case-terenuri-spatii comerciale-constructii noi, documentatie pentru credite,cele mai atractive plasamente imobiliare,consultanta imobiliara si juridica, servicii conexe domeniului imobiliar oferite de partenerii nostri.Activam prin puncte de lucru din Bucuresti si Cluj-Napoca pentru a oferi solutii pentru fiecare client, intr-un cuvant suntem

DEDICATI REUSITEI TALE !