Asistent marketing

Total Security SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Participa activ la crearea si stabilirea strategiei de marketing si promovare a companiei;
Indentifica si dezvolta noi canale de comunicare si promovare;
Identificarea potentialilor clienti;
Gasirea solutiilor pentru problemele si nevoile clientilor;
Prezentarea ofertelor, negocierea si incheierea de contracte.

CERINTE

Studii medii finalizate;
Atitudine proactiva, orientata catre client;
Foarte bune abilitati de relationare si comunicare;
Cunostinte de operare PC;
Capacitate de organizare /planificare;
Seriozitate.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant, format din salariu fix si tichete de masa;
Posibilitatea de dezvoltare profesionala in cadrul unei echipe dinamice si competitive.

TOTAL SECURITY a apărut în 1996, ca o extensie a firmei DISCRESCO SYSTEM S.R.L. infiinţată în 1992, cu activitate în domeniul sistemelor tehnice de securitate. în scopul constituirii unei companii care să ofere servicii de pază şi protecţie într-un singur pachet şi sub marcă unică.