ASISTENT MANAGER

IMPRO S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- bune cunostinte de operare PC MS Office – Word, Excel, Navigare internet;
- capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si a locului de munca;
- capacitate de a respecta termene limita;
- atentie catre detalii;
- placere si abilitate de a invata lucruri noi si de a comunica;
- responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate;
- indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat;
- primirea vizitatorilor si anuntarea persoanelor de contact din societate;

CERINTE

- studii superioare/in curs;
- limba engleza la nivel comunicativ;
- capacitate de a invata rapid chestiuni legate de contabilitate si/sau logistica;
- cunostinte de baza in materie de contabilitate primara;
- avantaj -permis de conducere;

BENEFICII OFERITE

- munca in cadrul unei echipe dinamice si orientate spre performanta;
- pachet salarial motivant;
- posibilitati de dezvoltare profesionala.

DESCRIEREA FIRMEI

distributor tiglei metalice si tablelor trapezoidale