Asistent Manager

PHI Imobiliare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce va trebui sa faci?
1. Sa preiei informatii detaliate legate de proprietatile imobiliare;
2. Prospectarea pietei;
3. Promovarea serviciilor si imaginii companiei;
4. Preluarea apelurilor telefonice
5. Indosarierea si arhivarea documentelor, administrarea contractelor de vanzare/cumparare/inchiriere.

CERINTE

Cum este persoana pe care o cautam?
1. Trebuie sa fie o persoana responsabila, perseverenta, organizata;
2. Trebuie sa aiba bune abilitati de comunicare;
3. Trebuie sa aibe bune cunostinte de operare PC ( Word, Excel, Outlook).

BENEFICII OFERITE

Ce iti oferim?
1. Posibilitatea de a lucra intr-o companie in plina ascensiune, alaturi de o echipa tanara orientata spre perfomanta si profesionalism;
2. Telefon;
3. Laptop.
4. Dezvoltare profesionala continua.
5. Salar fix+ comision.

PHI Imobiliare este o agentie imobiliara fondata in anul 2014, care isi propune sa gaseasca proprietatea potrivita fiecarui client. Punem la dispozitia clientilor Apartamente, Case, Spatii, Terenuri de vanzare, cat si de inchiriere.