asistent manager

SC AGRO EXPERT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam ASISTENT MANAGER pentru firma care activeaza in domeniul agricol si zootehnic

CERINTE

- Persoană deschisă, agreabilă, prezenţă business
- Dinamism, orientarea către client, proactivitate şi flexibilitate
- Abilităţi de comunicare
- Nivel avansat al limbii engleze, maghiare, germana
- Cunoştinţe de operare pe calculator: Windows, Office
- Abilități de organizare eficientă a sarcinilor
- Asigurarea protocolului
- Cunostințe în domeniul agriculturii / zootehniei constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

-Se discuta in urma interviului

Societatea Agro Expert are ca obiect de activitate aprovizionarea fermierilor cu inputuri agricole, implementarea si urmarirea celor mai noi, eficiente si profitabile tehnologii agricole destinate obtinerii unor productii ridicate si de calitate. Agro Expert are si un segment de produse destinat nutritiei animale si productiei de furaje