Asistent in relatii publice si comunicare

S.C. ELKA NETWORK S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului:
- Furnizarea de informaţii si asistenţă clientilor prin corespondenţă electronică sau prin telefon
- Oferirea informaţiilor corecte într-o manieră profesionistă
- Orientare continuă către client

CERINTE

-Studii superioare (finalizate sau in curs de finalizare)
-Cunoştinţe avansate de limba ROMANA (scris si vorbit)
-Abilităţi foarte bune de operare PC (MS Office, aplicatii Web)
-Aptitudini excelente de comunicare
-Atitudine pozitivă, flexibilitate
-Atentie distributiva, capacitatea de a gestiona mai multe sarcini simultan
-Spirit de echipa si orientare catre rezultate

BENEFICII OFERITE

- Training
- Salariu atractiv
- Bonusuri pentru persoanele responsabile si ambitioase
- Posibilitatea de dezvoltare intr-o companie cu un colectiv tanar si dinamic

Succesul incepe si se dezvolta cu ajutorul oamenilor. Prioritatea noastra este sa atragem si sa motivam oameni talentati care au dorinta si experienta necesara in furnizarea de solutii in domeniul imobiliar. Prin integritate, profesionalism, energie si inovatie am reusit sa punem bazele unei echipe de oameni motivati, pasionati si cu o atitudine proactiv