Asistent evenimente cabina foto

SC Epics Booth SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intr-un fel, ne tinem tot intr-o petrecere. Asta facem. Daca stii sa te prezinti, dar mai ales iti place sa interactionezi cu oamenii, intra in echipa noastra si participa la zeci de petreceri.

Cum ar trebui sa fie aceasta persoana pentru o colaborare cat mai placuta?
*posesor carnet conducere si experienta in condus *fizic apt la efort

1. Sa fie harnica si responsabila. Ne plac si rasplatim oamenii care sunt dispusi sa dea 100% si nu necesita supraveghere constanta pentru a-si realiza obiectivele. Lucrezi in primul rand pentru tine, nu pentru firma.
2. Sa fie atenta la detalii si la propria imagine, pentru ca devine imaginea noastra.
3. Sa fie responsabila si un bun organizator, pentru ca va lucra cu deadline-uri.
4. Sa fie descurcareata si persistenta. Sa gaseasca o solutie la orice situatie sau provocare.
5. Sa fie dispusa sa invete si sa nu se teama sa ne invete. Daca nu invata, nu creste, daca nu creste, firma nu creste si nici persoana nu va ajunge la alt nivel.
6. Sa aiba cei 7 ani de acasa, facultatea nu este obligatorie. Respectul pentru colegi si clienti este primordial.
7. Sa se poata adapta si la munca in echipa.
8. Sa fie prompta, punctuala si deschisa la provocari.

CERINTE

Descrierea jobului
Ce o sa faca aceasta persoana?
1. Participa la evenimentele contractate de firma, cu tinuta si atitudine corespunzatoare
2. Asista clientii la locatie prin folosirea aparatelor
3. Gestionarea si rezolvarea diferitelor situatii aparute la locatie.
4. Deplasari prin tara la diferite evenimente.

BENEFICII OFERITE

Ce oferim?
1. Comision per eveniment
2. Program flexibil, tu alegi evenimentele la care poti sa mergi
5. Biblioteca si multe carti interesante pe care sa le citesti in timpul programului de munca si seminarii de training
6. Posibilitatea de dezvoltare si promovare in cadrul echipei
7. Seriozitate
8. Cadouri si surprize
9. Vei participa la evenimente epice si vei asista la concerte, sau spectacole fara bilet
10. Atmosfera placuta si distractie (asta ne caracterizeaza)

În primul rând, Epics e o stare. În care poți fi tu, cu ea, cu el, cu ei, cu ei toți.
Rapid ca un Like, amuzant ca un video cu pisoi, Epics e photobooth-ul care stă cu tine când trăiești o amintire.
Cheamă-l când nu vrei să aștepți după poze, rezervă-l când ești sătul ca tu să stai doar în spatele obiectivului.
Adu-l la tine când ai o sută de prieteni adunați și vrei 1000 de poze, sau când îți tremură mâna și vrei să lași telefonul acasă.
Spune Epics când alții spun "brânză" și cheamă-ne sa îți umplem ziua de foto fun.