Asistent Director Vanzari

SC Guara SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Cunoasterea / operarea in programul de gestiune al societatii;
-C oordonarea activitatii de promovare si vanzare a marfii in colaborare cu directorul de vanzari;
- Implicarea in livrarea marfii inspre magazine in functie de stocuri / vanzari / productie;
- Urmarirea atingerii target-ului de catre echipele de vanzari din tara si gasirea de solutii pentru stimularea vanzarii;
- Instruirea personalului din vanzari;
- Vizite la magazine.

CERINTE

- Studii superioare
- Experienta in domeniu pe posturi similare;
- Limba engleza la nivel conversational (sau alta limba straina de circulatie internationala);
-Permis de conducere, categ. B.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv (salariu fix, tichete de masa, decontarea transportului, reduceri la achizitionarea produselor firmei, premii in functie de realizari);
- Oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara, dinamica si intr-o companie aflata in plina ascensiune.

Guara este o firma producatoare de confectii imbracaminte, cu capital privat, cu retea proprie de magazine amplasate in principalele centre comerciale din tara. Firma produce tinute in regim de unicate si serii mici, utilizand accesorizari speciale (casa de moda).
In prezent compania se afla in plin proces de ascensiune (extinderea si pe piata externa).