ASISTENT DIRECTOR

SECPRAL PRO INSTALATII

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Gestioneaza eficient si confidential toate informatiile si corespondenta primita (posta, fax, email) si le inregistreaza in registrul de corespondenta in ordine cronologica;
• Preia apelurile telefonice si le redirectioneaza departamentelor corespunzatoare;
• Redactează diverse documente pe calculator,intocmeste situatii , baze de date,statistici;
• Intocmeste si verifica anumite deconturi de cheltuieli;
• Intocmeste pontajul lunar pentru departamentul administrativ;
• Ajuta la munca administrativa si de protocol;
• Participa la inventarierile periodice.

CERINTE

• Experienta pe o pozitie similara minim 1 an
Abilităţi foarte bune de organizare, planificare şi comunicare;
• Cunoştinţe excelente de operare calculator (Word, Excel, Power Point);
• Atentie la detalii, capacitatea de a se incadra in termene;
• Persoană dinamică, responsabilă, eficienta, confidenta, stabila;
• Promptitudine în executarea sarcinilor ce îi revin
• Limba engleză

BENEFICII OFERITE

•Pachet salarial motivant;
•Tichete de masa;
•Decontarea transportului in comun;
•Mediu de lucru profesionist;
•Oportunitate de dezvoltare prin perfectionare continua

S.C. Secpral Pro Instalatii S.R.L. este una dintre cele mai importante firme furnizoare en-gros in domeniul importului si distributiei de materiale de instalatii din Romania .