Asistent birou

ELVSOFT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- preia si directioneaza apelurile telefonice (in limba engleza si in limba romana)
- ofera clientilor informatii generale despre serviciile firmei si plati
- primeste si ghideaza vizitatorii de la birou
- urmareste si inregistreaza platile in software-ul de gestiune
- introducere de date elementare in programul de contabilitate (sub indrumarea contabilului)
- depune sau ridica documente de la autoritati

CERINTE

- limba engleza scris si vorbit la nivel AVANSAT (certificare Cambridge/TOEFL/IELTS reprezinta un avantaj)
- excelente abilitati de comunicare si relationare cu oamenii
- cunoasterea aplicatiilor din suita Microsoft Office: Outlook, Word, Excel si utilizarea avansata a internetului
- reprezinta un avantaj experienta in domeniul serviciilor de gazduire web si a numelor de domenii internet
- are o personalitate deschisa, prietenoasa si optimista
- este serios/serioasa si punctual(a)

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru placut
- concediu de odihna 21 de zile lucratoare pe an
- (eventualele) ore suplimentare platite
- prime anuale in functie de performantele companiei

Elvsoft Cluj-Napoca, companie cu capital privat românesc înfiintata în anul 2004, ofera servicii de gazduire internet si nume de domenii internet in calitate de partener oficial ROTLD si Directi. Elvsoft este partener autorizat CPanel si primul partener Microsoft din România certificat pe solutii de gazduire.