ARHITECT

SC GOLD ESTATE IMOBILIARE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- pasiune pentru profesie
- organizeaza modul de lucru si de derulare a proiectelor
- managementul timpului

CERINTE

- capacitate de a se incadra in termenele de predare
- gandire strategica
- capacitate de organizare
- permis categoria B

BENEFICII OFERITE

- remuneratie in functie de experienta in domeniu
- pachet salarial fix, plus comisioane din lucrari
- plus comisioane din lucrari
- posibilitate de dezvoltare a carierei
- masina si telefon mobil

Firma cu o vasta experienta in investitii imobiliare, constructii civile si industriale aflata intr-un proces de dezvoltare .
Cheia succesului sau este o echipa tanara, activa si deschisa, in cadrul caruia fiecare este apreciat si stimulat sa isi aduca propria contributie la maximum potentialului sau.
Performantele GOLD ESTATE se bazeaza pe cele cinci valori fundamentale adoptate: clientul pe primul loc, calitate, profesionalism, inovatie, atentie la detalii.