Area Sales Manager - zona CLUJ

SC LIDER PLUS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prezenta zilnica in zona de activitate
- Prospectarea pietei si identificarea de noi potentiali clienti ;
- Indeplinirea planului de vanzari si incasari;
- Acoperirea sistematica a zonei alocate conform unui plan zilnic de rute ;
- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor de colaborare cu clientii deja existenti, cautarea unor oportunitati suplimentare pentru extinderea distributiei ;
- Culegerea informatiilor legate de clienti si de concurenta, obtinute de pe raza zonei de activitate

CERINTE

- Experienta in vanzari/distributie in domeniul materialelor de constructii sau sisteme de fixare constituie avantaj;
- Punctualitate, responsabilitate, corectitudine, spirit de echipa;- Permis de conducere categoria B, disponibilitate de a face deplasari
- Flexibilitate, deschidere la schimbare si la nou.
- Initiativa, imaginatie, spirit antreprenorial
- Consecventa, ambitie si putere de munca
- Atitudine pozitiva, prezenta placuta, capacitatea de a stabili relatii interpersonale, Reale abilitati de comunicare, bun negociator.
- Orientare spre lucrul in echipa.
- Studiile superioare prezinta avantaj.

- Automobil propriu prezinta avantaj in perioada de proba (90 zile).

1. 1.Ce te motiveaza sa fii performant?
2. 2.Care ar fi jobul tau ideal?
3. 3.Care este cea mai mare realizare a ta de pana acum?
4. 4.Cum te-ar caracteriza ultimul tau sef?

5. 5.Cum te-ai descrie? (3 calitati, 3 defecte)
6. 6.Cum te vezi peste 5 ani?
7. 7.Care este castigul lunar care te motiveaza si iti ofera confortul financiar?

BENEFICII OFERITE

Se va discuta la interviu

SC Lider Plus SRL este una din companiile cu o dezvoltare dinamica pe piata de materiale de constructie.