AREA SALES MANAGER (MANAGER ZONAL)

S.C. TOTAL PACK S.R.L. CLUJ-NAPOCA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- se deplaseaza in teritoriu pentru incheierea de contracte noi si extinderea portofoliului de clienti
- urmareste sa-si indeplineasca targetele care i-au fost trasate lui si echipei pe care o coordoneaza;
- monitorizeaza activitatea oamenilor din subordine;
- mentine portofoliul de clienti actual;
- pastrareaza o buna relatie de colaborare cu toti partenerii firmei
- incasarea soldurilor restante;
- dezvoltarea zonala a retelei de clienti.

CERINTE

- detinerea unui autoturism personal (in perioada de proba)
- experienta pe un post similar constituie avantaj;
- mobilitate deosebita pentru munca de teren;
- seriozitate maxima + experienta vanzari (avantaj);
- implicare activa in buna functionare a firmei;
- disponibilitate la deplasari numeroase si program de lucru intens

BENEFICII OFERITE

- telefon de serviciu + masina de serviciu (dupa perioada de proba);
- salarizare foarte motivanta + premii trimestriale;
- bonusuri pentru realizari exceptionale.
- se asigura cazare si diurna (in cazul deplasarilor)

Firma se ocupa cu producerea , imbutelierea si comercializarea de apa purificata plata \"Smarald\", in bidoane de policarbonat cu capacitatea de 19 litri.