Area Sales Manager,echipamente industriale

T&S Selectie de Personal SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti in zona Transilvnia
-efectuarea de demonstratii tehnice la clienti
-participarea la negocieri cu partenerii si clientii
-monitorizarea pietei si tendintelor acesteia
-monitorizarea intregului proces de vanzare astfel incat toate obiectivele de afaceri sa fie atinse

CERINTE

-absolvent de studii superioare, profil tehnic electrotehnic
-minim 2 ani de experienta in vanzari produse electrotehnice,utilaje sau echipamente industriale, benzi rulante sau aparate de masura si control
-abilitati foarte bune de comunicare si negociere
-persoana dinamica, orientata inspre actiune
-disponibilitate la deplasari in tara in interes de serviciu (peste 60% din timpul de lucru)
-permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

salar fix,bonusuri in functie de realizari ,laptop,automobil de serviciu

T&S Group este agentie specializata in servicii de recrutare si selectie de personal, atat pe plan national cat si international. Compania isi desfasoara activitatea avand sediul principal in Olanda, si birouri operationale in Romania si Polonia.
T&S Group are o experienta de peste 12 ani, reusind sa acumuleze un portofoliu vast de clienti.