Area Sales Manager (Cluj)

A G E R

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea portofoliului propriu de clienti;
- Identificarea si evaluarea de noi oportunitati de business;
- Atingerea obiectivelor de performanta propuse;
- Coordonarea echipei punctului de lucru;
-Asigurarea managementului financiar si a resurselor alocate (stocuri, mijloace fixe, resurse umane).

CERINTE

- Pregatire - studii superioare (de preferinta studii tehnice);
- Experienta in vanzari directe de minim 2 ani in industria IT;
- Capacitatea de a coordona o echipa ( 3-5 persoane);
-Orientat catre obiective;
- Abilitati de intelegere a nevoilor specifice ale clientilor.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Autoturism de serviciu in regim full time;
- Bonus din cifra vanzarilor in stransa corelare cu obiectivele atinse;
- Telefon mobil;
- Suport pentru dezvoltarea profesionala;
- Mediu de lucru motivant.

DESCRIEREA FIRMEI

Furnizor de solutii complete integrate IT&C