AREA SALES MANAGER CLUJ

FOX CONSULTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea, antrenarea si controlul echipei de vanzari;
- dezvoltarea si implementarea planului de vanzari la nivel local in concordanta cu obiectivele companiei;
- dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;
- negocierea si incheierea contractelor cu clientii locali;
- promovarea serviciilor firmei in zina alocata;
- alcatuirea de rapoarte periodice.

CERINTE

- experienta de cel putin 3 ani in vanzarea business- to-business;
- experienta in coordonarea si organizarea unei echipe;
- orientare catre client si catre rezultate;
- spirit de initiativa;
- abilitati de comunicare si negociere

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant, bonusuri, conditii excelente de lucru

Clientul nostru este o importanta companie nationala, emitent de tichete de masa si tichete cadou, ce isi desfasoara cu succes activitatea pe piata romaneasca reusind sa construiasca cu toti clientii si partenerii sai relatii de afaceri bazate pe siguranta si profesionalism. Avand in vedere extinderea operatiunilor sale pe piata suntem in cautarea unui profesionist pentru postul de Area Sales Manager in Cluj Napoca.