AREA SALES MANAGER

WORK FORCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea si ofertarea produselor distribuite;
- Extinderea retelei de clienti in zona arondata;
- Cunoasterea gamei de produse, a caracteristicilor si beneficiilor produselor comercializate,
- Realizarea targetelor de vanzari stabilite;
- Incheierea si negocierea de contracte comerciale;
- Urmarirea incasarilor de la clienti;
- Intocmirea de rapoarte de activitate (vanzari, clienti, concurenta;
- Analiza pietei;
- Monitorizarea si instruirea echipei de vanzari.

CERINTE

- Studii superioare;
- Experienta in vanzari;
- Cunostinte de marketing;
- Bun negociator, persoana comunicativa si organizata;
- Rezistenta la stres si disponibil la calatorii de serviciu;
- Cunostinte PC;
- Carnet de conducere B.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Telefon si masina de serviciu.

WORK FORCE este filiala din Romania a companiei WORK FORCE KFT UNGARIA. Reteaua WORK FORCE opereaza la nivel international prin peste 100 de consultanti, traineri si specialisti in resurse umane. WORK FORCE furnizeaza solutii complete pentru domeniul resurselor umane, serviciile noastre incluzind selectie si recrutare de personal, leasing de personal, evaluare de personal prin metoda Assessment Center si prin testare psihologica, outplacement, payroll, consultanta in management si administrare de personal.