AREA SALES MANAGER

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentine relatia cu clientii firmei;
- mentine relatia cu furnizorii, reprezentantii firmelor de transport si cei ai institutiilor statului;
- organizeaza munca angajatilor filialei;
- administrarea bugetelor filialei;
- organizarea activitatilor de transport al marfurilor;
- analiza stocurilor existente, previzionarea necesarului de marfa si realizarea comenzilor necesare.

CERINTE

- experienta peste 2 ani in domeniul vanzarilor;
- studii superioare, preferabil studii tehnice;
- afinitati pentru domeniul tehnic;
- cunostinte foarte bune de limba engleza;
- foarte bune abilitati de operare calculator;
- excelente abilitati de comunicare, planificare si organizare;
- disponibilitate pentru deplasari.

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea dezvoltarii carierei intr-o companie multinationala;
- posibilitati de instruire;
- masina de serviciu, telefon mobil, bonusuri

SMART TRAINING este o firma de consultanta in resurse umane din CLUJ NAPOCA care are ca principale servicii: recrutarea si selectia personalului, evaluarea performantelor profesionale, evaluarea psihologica si training.

Trimiteti un CV la recrutare@smart-training.ro pentru BAZA DE DATE Smart Training pentru a beneficia de oferte de munca variate atat in Cluj-Napoca cat si in alte orase ale tarii.