Area Sales Manager

Terapia - Ranbaxy

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza, evalueaza si motiveaza echipa reprezentanþilor medicali din zona arondata
- Viziteazã leaderi de opinie, sefi de departamente, farmacisti sefi, directori medicali si economici, alte persoane importante, in scopul eficientizarii activitatii de vanzare a produselor
- Asigura si verifica implementarea strategiei de marketing în zona arondata, conform indicatiilor departamentului respectiv

CERINTE

- Studii superioare - Facultatea de Medicina sau Farmacie
- Experienta relevanta in promovarea produselor farmaceutice
- Cunostinte de limba engleza si MS Office
- Cunostinþe solide în domeniile marketing si vanzari
- Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Compania noastra ofera excelente posibilitati de dezvoltare a carierei profesionale, programe de training de un inalt nivel si un pachet salarial atractiv.

Cea mai dinamica companie producatoare de medicamente din Romania.