AREA SALES MANAGER

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Contactarea si atragerea clientilor industriali si a firmelor de transport;
- Culegerea de informatii din piata lubrifiantilor si a acumulatorilor;
- Dezvoltarea relatiilor cu distribuitorii si cu ceilalti clienti ai firmei;
- Monitorizarea, evaluarea si optimizarea retelei de distributie;
- Promovarea intereselor firmei si a imaginii ei pe piata romaneasca;
- Mentinerea legaturilor cu departamentul de vanzari.

CERINTE

- Studii medii sau superioare (constituie un avantaj);
- Permis de conducere categoria B;
- Abilitati de operare PC ;
- Experienta in vanzari de minim 2 ani, de preferinta vanzarea de lubrifianti ;
- Bune abilitati de comunicare;
- Seriozitate, responsabilitate, perseverenta;
- Orientare catre client.

BENEFICII OFERITE

- posibilitati de instruire profesionala;
- oportunitati de promovare;
- prime;
- logistica aferenta postului (masina, telefon mobil, laptop).

Smart Training asista importanta companie internationala, specializata in productia si distributia de lubrifianti, in vederea selectiei pentru postul de : AREA SALES MANAGER.