Area Sales Manager

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Prospectarea continua a pietei in vederea identificarii potentialilor client
-Monitorizeaza si motiveaza forta de vanzari a distribuitorilor in vederea realizarii obiectivelor
-Asigura implementarea si respectarea procedurilor companiei
-Organizeaza, planifica, coordoneaza si evalueaza permanent activitatea echipei de vanzare

CERINTE

-Experienta in vanzari minim 2 ani
-Capacitate de organizare a activitatii
-Capacitatea de a lua decizii
-Capacitatea de a selecta informatii si de a face propuneri
-Capacitatea de adaptare la situatii neprevazute
- Disponibilitate deplasari frecvente in tara
-Abilitati de comunicare, negociere
- Experienta in utilizarea calculatorului : programele Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook) si a Internetului
- Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

-masina de serviciu,telefon mobil,laptop
-instruire, suport tehnic, mediu de lucru motivant