Angajez asistent vanzari in magazin naturist

Sc Infotrade Service Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce face persoana potrivita?
- in primul rand se ocupa de clientii magazinului: intampinare, ajutor in servire, sfaturi de alegere a produsului, sugestii de produse, incasare
- preluarea si aranjarea marfurilor primite
- mentinerea curateniei si ordinii in magazin

CERINTE

Cautam o persoana care:
- sa fie pasionata de domeniul naturist - de preferat sa aiba macar cunostinte de baza legate de nutritie sanatoasa si tratamente naturiste
- sa fie dornica de a evolua in acest domeniu
- sa aiba abilitati in vanzare - de preferat experienta sau cursuri de vanzare efectuate
- sa fie comunicativa, creativa, inovativa, dinamica
- sa fie nefumatoare

BENEFICII OFERITE

Ce iti oferim?
- salar fix + diverse beneficii in functie de realizari
- posibilitate de dezvoltare profesionala si personala
- ambianta placuta la locul de munca
- lucru intr-o echipa dinamica, orientata catre dezvoltare

DESCRIEREA FIRMEI

Magazin naturist