Angajez agent de securitate

SC Securitas Services Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-sa cunoasca situatia operativa in fiecare moment al indeplinirii misiunii si modalitatile de interventie in caz de pericol iminent asupra obiectivului ori a personalului acestuia;
-sa respecte prevederile legale (Legea 295/2004) privind regimul armelor si munitiilor, precum si pe cele privind portul si uzul de arma;
-sa realizeze interventia imediata pentru evitarea sau curmarea unor acte de amenintare ce ar putea interveni din afara ori dinauntrul obiectivului, ori ca urmare a unor pericole determinate de calamitati naturale ori cauze intamplatoare;
-sa actioneze pentru realizarea unei pregatiri specifice si de cultura generala necesare prestarii serviciilor de protectie si paza la nivelul cerut de indeplinirea ireprosabila a sarcinilor;

CERINTE

-certificat de calificare : paza si ordine-constitue un avantaj.
- Seriozitate si consecventa in activitate
- Motivat de rezultatele obtinute
- Tinuta ireprosabila si prestanta.
- Sunt avantajate persoanele care au ajuns la varsta/experienta la care apreciaza stabilitatea;

BENEFICII OFERITE

conditii de munca avantajoase

Vrei sa lucrezi intr-o companie multinationala, dinamica, aflata in plina dezvoltare, unde sa-ti pui in valoare competentele si experienta profesionala?
Doresti sa-ti construiesti o cariera intr-o companie care crede in investitia in oameni?
SECURITAS SERVICES ROMANIA Companie multinationala specializata in servicii de paza si protectie, membra a grupului SECURITAS, cu peste 215.000 de angajati. Securitas ofera servicii de paza si protectie in peste 40 de tari din Europa si America. In Romania, are una din cele mai experimentate echipe de profesionisti, cu peste 3800 de membrii