Angajam Tehnician Asamblare Ambulante

S.C. DELTAMED S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Cunoaste modul de utilizare si respectarea documentatiei tehnice si de control
- Identifica vizual defectele de suprafata ale sculelor si dispozitivelor
- Regleaza, in vederea utilizarii, sculele si instalatiile/echipamentele cu care lucreaza

CERINTE

- Studii: minimum 10 clase / scoala profesionala
- Experienta pe o pozitie similara constituie avantaj – automotive, confectii metalice
- Persoana responsabila, atenta la detalii, organizata

BENEFICII OFERITE

- Transport spre si de la locul de munca
- Tichete de masa (15lei/zi lucrata)
- Mediu de lucru modern
- Salariu in concordanta cu responsabilitatile postului
- Oportunitati pentru dezvoltarea profesionala si personala

Compania Deltamed are ca principală activitate producerea si comercializarea ambulantelor, vehiculelor speciale si a echipamentelor pentru medicina de urgenţă. Gama de produse cuprinde: Ambulante tip A,B si C; Vehicule speciale pentru pompieri; Echipamente de imobilizare şi transport; Echipamente pentru resuscitare; Echipamente pentru monitorizare/defibrilare; Materiale sanitare; Echipamente pentru protecţie; Echipamente pentru comunicaţie şi avertizare.
Ambulanţele şi vehiculele speciale construite pe diverse şasie, sunt produse atat in fabrica din Cluj cat si in colaborare cu diversi producători din Austria, Franţa şi Germania. Calitatea şi fiabilitatea echipamentelor precum şi promptitudinea serviciilor oferite au contribuit decisiv la alegerile
clienţilor noştri: Ministerul Sănătăţii; Ministerul Apărării; SMURD; Diverse instituţii şi companii private.
Pentru mai multe detalii, vizitati site-ul nostru: www.deltamed.ro