Angajam lucratori / manipulanti marfa pentru Friesland_Cluj

INSTORE POWER PROVIDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Impaletare/infoliere marfa, lucru la banda
• Lucru in productie

CERINTE

• Scoala profesionala sau liceu cu profil alimentar (reprezinta avantaj)
• Experienta de lucru in sector alimentar (reprezinta avantaj)
• Buna capacitate decizionala si responsabilitate.
• Abilitati de intelegere a sarcinilor trasate de superior, de comunicare si de lucru in echipa.
• Persoana muncitoare, responsabila, atenta la detalii, serioasa, apta pentru munca fizica
• Disponibilitatea de a lucra în ture.

BENEFICII OFERITE

• Contract individual de munca
• Oferta salariala: 1700 lei ( sal net + tichete de masa)
• Conditii optime de lucru (mediu curat, organizat, pauze frecvente)

IPP - Instore Power Provider este jucator principal pe piata serviciilor de marketing pentru retail din Romania, cu o cifra de afaceri cumulata de 21,2 mil EUR, asigura clientilor sai, producatori si retaileri internationali, servicii de reprezentare comerciala, mercantizare, monitorizare, leasing de personal, formare si certificare comerciala.