Angajam electrician mentenanta linii de productie, Cluj-Napoca

TRENKWALDER SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-executa reparatii si reglaje la masinile de descarcare si incarcare din sectie
- verifica si curata tablourile electrice
-verifica si si regleaza functionarea masinilor de sortare
-verifica si curata fotocelulele si sesizorii din dotare;
-intervine pentru remedierea defectiunilor electrice aparute la instalatii
-executa orice operatii necesare pentru obtinerea calitatii si cantitatii de productie programata
-participa ,dupa posibilitati, la remedierea defectiunilor accidentale aparute in alte sectoare de activitate in caz de necesitate
-executa sarcinile corespunzatoare altor posturi de intretinere si reglaj din sectie in functie de cerinte
-executa si inregistreaza operatiile prevazute in listele de verificare preventiva

CERINTE

Constituie avantaj experienta in productie.

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial atractiv.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.