ANGAJAM ECONOMIST IN GESTIUNEA ECONOMICA

s.c PRETEXT ADVERTISING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC. Pretext Advertising Srl este o firma romaneasca care se afla pe piata din anul 1996, cu sediul in Cluj-Napoca si are ca domeniu de activitate PRODUCTIA PUBLICITARA

Aceasta angajeaza:
1 persoana pe postul de ECONOMIST IN GESTIUNEA ECONOMICA care sa indeplineasca urmatoarele:
-operare facturi furnizori
-efectuarea confirmarilor de sold cu furnizorii
-urmarirea si verificarea reconcilierii conturilor de furnizori
-diverse situatii solicitate de directorul economic
-supervizarea / organizarea de inventare anuala
-colaboreaza la tinerea corecta la zi a evidentei financiare si contabile
-urmareste si verifica toate miscarile din stocuri
-receptioneaza si verifica toate documentele primare contabile si financiare, asigurand existenta, arhivarea, corectitudinea intocmirii tuturor acestora

CERINTE

CERINTE:
-studii superioare economice
-minim 2 ani in domeniul financiar - contabil
-cunostinte de CONTABILITATE si FISCALITATE
-cunostinte si abilitati de operare PC - MS Office si programe de gestiune financiar - contabila
-capacitate organizatorica
-bune cunostinte de lucru in programele de calculator specifice
-abilitati de comunicare
-capacitate de lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

SE OFERA:
-salariu atractiv (salariu fix+tichete de masa)
-salariul poate fi negociat

CV - urile se pot trimite LA ADRESA DE MAIL:
contabilitate@pretext.ro

S.C. PRETEXT ADVERTISING SRL este o companie care se afla pe piata din 1996 si are ca domeniu productie publicitara