Angajam agenti de vanzare

Z Tech Motor SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Z Tech Motor SRL, firma producatoare-importatoare de accesorii auto si biciclete electrice, cu sediul in Cluj-Napoca si un nou punct de lucru deschis recent in Oradea, angajeaza agenti de vanzari pe zonele: Transilvania, Maramures, Bucovina, Banat, Oltenia, Muntenia, Dobrogea.

CERINTE

Cerinte:
- permis de conducere cat. B si posibilitate de a folosi masina personala pentru deplasari zilnice in tara
- abilitati de vanzare
- experienta in domeniul vanzarilor
- limba engleza (cel putin la nivel conversational)
- cunostinte operare PC ( Windows, Microsoft Word, Excel, Power Point, navigare internet)
- seriozitate, punctualitate, responsabilitate, perseverenta, atentie distributiva, amabilitate si eficienta, rezistenta la stres

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- salar fix + comision
- telefon de serviciu

Z Tech Motor SRL, firma producatoare-importatoare de accesorii auto si biciclete electrice