Angajam agent vanzari pentru Cluj

SC ROSSELL & CO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- vanzare in sistem PRESALES
- dezvoltarea activitatii firmei in zona alocata in concordanta cu politica comerciala;
- mentinerea relatiilor cu clientii existenti;
- contactarea potentialilor clienti si demararea colaborarii cu acestia;
- promovarea portofoliului de produse catre toti clienii existenti si potentiali clienti;
- realizarea targetului de vanzari lunar si a targetului de incasari;
- raportari periodice catre superiorul direct;

CERINTE

- experienta in vanzari in domeniul HORECA minim 1 an;
- experienta relevanta in vanzari de produse alimentare, bauturi sau FMGC;
- cunoasterea pietei din zona alocata;
- cunostinte solide pe parte de ofertar, intocmire comenzi, incasari la termen;
- abilitati de negociere.
- buna cunoastere a pietii HoReCa;
- atitudine pozitiva, bune abilitati de comunicare si spirit de echipa
- permis de conducere cat. B.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix si bonusuri din vanzari
- telefon de serviciu
- masina de serviciu

SC ROSSELL & CO SRL este unicul importator în România a produselor Almdudler. Compania noastră a început distribuția pe partea de nord-vestul țării începând cu locații HoReCa și ulterior cu supermarketurile tradiționale versus moderne. Obiectivele noastre sunt de a ne extinde pe piata din România și de a face cât mai cunoscut și accesibil produsele Almdudler consumatorilor din Romania prin oferirea de o alternativă mai sănătoasă a băuturilor răcoritoare pentru a satisface cerințele consumatorilor exigenți iar pe viitor extinderea continuă a portofoliului de produse premium.