Angajam Agent Vanzari D2D Orange TV - JUDET CLUJ si HUNEDOARA

SC BUSINESS CARE TELECOM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam agent vanzari teren door to door (D2D) Orange TV, pentru judetul Cluj.Candidatul ideal are foarte bune abilitati de comunicare si ascultare, are cunostinte generale despre piata TV satelit.

CERINTE

Fara limita de varsta.
Constituie avantaj: experienta in vanzari.

BENEFICII OFERITE

PACHET SALARIAL ATRACTIV!

Misiunea noastră este să asigurăm excelenţa în domeniul soluţiilor de comunicare oferite de Orange România şi a relaţiilor cu clienţii. Investim permanent în oameni, procese şi tehnologie pentru a asigura un nivel maxim de performanţă în serviciile oferite clienţilor noştri.
Profesionalismul, orientarea către clienţi, spiritul de echipă şi inovaţia sunt valori ce caracterizează fiecare membru al echipei care a ales să ni se alăture. Plătim bine rezultatele şi apreciem efortul, consecvenţa şi proactivitatea. Ne dorim ca toţi cei care fac parte din echipa noastră să se poată dezvolta, atât în planul abilităţilor, cât şi al carierei.