Analist procese bancare in cadrul Directiei pentru Calitatea Afacerilor si Proceselor - Centrala

Banca Transilvania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestionarea reglementarilor interne din sfera de activitate atribuita
- Gestionarea solicitarilor de modificare /imbunatatire a proceselor bancare
- Suport pentru training intern
- Suport pentru dezvoltarea sistemului de masurare a indicatorilor de performanta

CERINTE

- Studii superioare, de preferinta economice
- Experienta de minim 2 ani in BT si cel putin 1 an pe postul actual
- Capacitate de sinteza a informatiilor
- Atentie la detalii, meticulozitate si acuratete in organizarea activitatii
- Abilitati excelente de comunicare
- Creativitate si spirit inovativ
- Spirit de echipa, dinamism, flexibilitate, deschidere spre schimbare, adaptabilitate
- Deschidere spre facilitarea accesului colegilor la informatii
- Cunostinte foarte bune de utilizare pachet Microsoft Office
- Cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de a lucra pentru un brand romanesc de top;
- Pachet de beneficii atractiv;
- Ocazia de a face parte dintr-o echipa tanara si entuziasta;
- Traininguri de pregatire si perfectionare profesionala;
- Oportunitati de dezvoltare a carierei;
- Performante apreciate si recompensate.

DESCRIEREA FIRMEI

Piesa centrala a GRUPULUI FINANCIAR BT
Management international
15% BERD – actionariat si peste 500 de banci corespondente in intreaga lume
Emitent transparent la Bursa de Valori Bucuresti
Peste 500 unitati in toata tara
Vizeaza calitatea si excelenta bancara, flexibilitate,
concept puternic de «client service»