Ambalator manual linie de productie

GPV Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

SCOPUL POSTULUI: Titularul postului asigura activitatea de sortare si ambalare manuala a produselor finite in urma procesului de productie a plicurilor. Verifica calitatea plicurilor pe parcursul executarii comenzii, manipuleaza si depoziteaza produsele fabricate.

Responsabilitatile postului:
1. Respectarea planificarii pentru activitatile de productie desfasurata, colaborand in acest sens cu reglorul;
2. Verificarea produselor finite in functie de procedurile interne pentru respectarea standardelor de calitate impuse;
3. Utilizarea optima a utilajelor din dotare;
4. Folosirea eficienta a timpului de lucru prin evitarea stagnarilor nejustificate si cresterea vitezei de fabricare;
5. Urmarirea cu atentie a procesului de productie, in perfecta concordanta cu specificul comenzii lansate

CERINTE

Cerintele postului:
- studii medii
- dexteritate manuala bine dezvoltata
- buna acuitate vizuala
- atentie la detalii
- abilitati bune de comunicare si de lucru in echipa
- implicare in munca
- organizare si promtitudine

BENEFICII OFERITE

Salariu fix, bonuri de masa, abonament pe transport in comun, servicii de sanatate privata