Ajutor Bucatarie Fast-Food, Cluj-Napoca

Evolution HCC

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coleg la gratar- Simplu!
Vino sa ne ajuti la prepararea celor mai gustosi burgeri!
Este nevoie de spiritul tau de prietenie si comunicare, si noi iti oferim cea mai frumoasa atmosera!
Program PART TIME/FULL TIME.
Contacteaza-ne acum sa te invitam la noi sa vezi despre ce esta vorba practic!
Nr. de telefon 0743824466 sau Prin mail cluj@evolution-hcc.ro
Sigur ne vom imprieteni! :)

CERINTE

-adaptabilitate la un program flexibil;
-deschidere fata de a invata lucruri noi;
-persoana placuta si curata;
-fire sociabila, deschisa pentru munca in echipa

Evolution HCC este soluţia ideală pentru orice probleme legate de personal. Vă punem la dispoziție cele mai inovative servicii în organizarea de training-uri și teambulding-uri. De asemenea oferim servicii de recrutare și selecție de personal, coaching, evaluare personal, consultanță în toate orașele din țară, prin birourile regionale din Cluj-Napoca, Timișoara, Sibiu, Iasi dar funcționam și ca un Department HR extern pentru clienții nostri din toate domeniile.