Agenti Servicii Clienti Cluj, Constanta, Ploiesti - BRD Finance

BRD - Groupe Societe Generale

Job expirat

RESPONSABILITATI

Acordarea creditelor de consum clientilor persoane fizice;

- Dezvoltarea relatiilor cu clientii;

- Promovarea si vanzarea produselor companiei;

- Intocmirea dosarelor de credit;

- Fidelizarea clientilor prin serviciile oferite;

- Consilierea clientilor si rezolvarea reclamatiilor acestora;

- Redactarea rapoartelor de activitate periodice.

CERINTE

Experienţă profesională

- Experienta in relationarea cu clientii constituie un avantaj.

Profilul candidatului:

- Cunostinte MS Office;
- Studii medii / superioare;
- Abilitati de comunicare si comerciale;
- Orientare catre client si rezultate;
- Abilitati de persuasiune si negociere;
- Atentie la detalii;
- Abilitati de organizare.

BRD - Groupe Societe Generale este a doua banca romaneasca, dupa activele bancare.

Cu o capitalizare de 3,5 miliarde euro la sfarsitul lunii aprilie 2006, BRD - Groupe Societe Generale detine prima pozitie, conform acestui indicator, intre societatile din domeniul financiar, listate la Bursa de Valori Bucuresti si a doua pozitie dupa acelasi nivel al capitalizarii bursiere daca luam in considerare toate companiile listate la BVB, indiferent de domeniu.