AGENTI DE VANZARI APLICATII SOFTWARE

SETRIO SOFT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam in Cluj Napoca reprezentant comercial pentru promovarea, instalarea si mentenanta aplicatiilor software pentru farmacii si medici de familie.

Candidatul trebuie sa realizeze lunar urmatoarele:
- dezvolta, mentine si extinde reteaua de clienti din zona alocata printr-o acoperire eficienta a zonei si vizitarea cu o frecventa corespunzatoare a clientilor alocati;
- vinde produsele software dezvoltate de Setrio Soft
- instaleaza produsele software realizate de Setrio Soft
- administreaza si consiliaza clientii in utilizarea sistemului informatic (retea, imprimante, soft)
- negociaza si incheie contracte cu clientii din zona alocata, respectand politica si strategia Setrio Soft;

CERINTE

Studii superioare finalizate ( profil tehnic de specialitate constituie avantaj)
Experienta: 1 an intr-o pozitie similara (constituie avantaj)
Cunostinte administrare sisteme desktop - Windows XP,nivel avansat, rapiditate
Abilitati reale de comunicare, negociere si calcul matematic
Capacitate de organizare si incadrare in termene
Perseverent, responsabil, rapiditate in gandire, rezistenta la stres
Permis de conducere categoria B (Obligatoriu)

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Bonusuri in functie de rezultate;
- Prime de sarbatori;
- Bonuri de masa;
- Program de lucru flexibil;
- Oportunitatea de a lucra intr-un colectiv tanar, dinamic;
- Training-uri;
- Telefon mobil;

Proiectare si dezvoltare de solutii software in domeniul medical.
Setrio Soft ofera servicii integrate de tehnologie a informatiei pentru farmacii, medici de familie si de specialitate.
Echipa noastra este tanara, dinamica, numarand 90 de angajati cu o vasta experienta in analiza, dezvoltare, implementare, suport si consultanta software si hardware.
Motto-ul nostru, “Impreuna mereu”, se adreseaza atat angajatilor Setrio Soft cat si colaboratorilor nostri.
Misiunea noastra este de a ne ajuta partenerii in atingerea obiectivelor strategice si impreuna cu acestia sa dezvoltam produse inovatoare, performante si de calitate superioara.
Valorile noastre sunt: seriozitatea, daruirea, profesionalismul, respectul fata de client.