Agent Vanzari Transporturi

SC BTP GOLD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Raspunde de realizarea obiectivelor de vanzari si promovarea produselor companiei
-Mentinerea relatiei cu clientii existenti
-Dezvoltarea bazei de clienti respectand politica companiei
-Incheie contracte de transport international rutier de marfuri si urmareste derularea acestora
-Atingerea obiectivelor propuse de companie

CERINTE

-Cunostinte obligatorii de Limba Germana
-Abilitati de negociere, comunicare;
-Capacitatea de planificare si organizare;
-Persoana pro-activa, orientata catre client si catre rezultat, atent la detalii;
-Seriozitate,atitudine pozitiva si putere de convingere
-Permis de conducere categoria B de cel putin 2 ani (fara incidente)
-Studii medii sau superioare
-Fara cazier
-Cunostinte relevante de geografie a Europei

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant (fix + comision din realizari, bonusuri si beneficii)
-Posibilitatea construirii unei cariere de succes iin cadrul unei firme recunoscute pe piata romaneasca si internationala a transporturilor pentru profesionalismul sau

Firma BTP GOLD este o companie cu sediul in loc. Gilau, judetul Cluj. Obiectul principal al activitatii noastre consta in efectuarea transporturilor agabaritice nationale si internationale. Avand o experienta de peste 10 ani in acest domeniu de activitate, suntem in masura sa le oferim clientilor nostri cele mai bune si rapide servicii, iar seriozitatea, siguranta si profesionalismul cu care tratam fiecare proiect de transport agabaritic in parte ne-au adus un renume bun in acest domeniu.