Agent vanzari FARMA

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzarea produselor din portofoliu ,dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti existenti, identificarea de noi clienti.Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu toti clientii companiei.

CERINTE

– comunica si stabileste usor relatii interumane;
– spirit de competitie si dorinta de reusita;
– organizeaza eficient informatiile si prioritizeaza corect activitatile;
– cunostinte minime PC;
– abilitati de negociere si comunicare ;
– abilitati de lucru in echipa;
– persoana dinamica si sociabila;
– capacitatea de a duce la bun sfarsit sarcinile alocate;
– aptitudini de bun vanzator;
– cunoasterea limbii engleze.
RESPONSABILITATI / BENEFICII:

– vizitarea clientilor din zona alocata ;
– promovarea serviciilor si a imaginii companiei ;
– initierea, dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu clientii ;
– indeplinirea targetului si obiectivelor lunare;
– analizeaza si evalueaza potentialul clientilor;

BENEFICII OFERITE

– salariu plus comision;
– telefon de serviciu;
– instruire permanenta in tehnici de vanzare/ negociere/ comunicare ;
– instrumente si programe moderne pentru optimizarea si eficientizarea activitatii ;
– ambient de lucru placut intr-un colectiv unit si dinamic.