Agent vanzari Cluj (2 posturi) si Brasov (1 post)

Marius Jeler Intreprindere Individuala

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie nationala, lider pe piata produselor de birotica.
Responsabilitati:
Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti
Promovarea companiei si a gamelor de produse catre clienti noi si existenti
Mentinerea relatiei cu clientul (prezentari, intalniri, propuneri,
rapoarte, contracte, comenzi)
Negocierea termenilor contractuali si comerciali, intocmirea contractelor, monitorizarea derularii si finalizarii acestora;
Intocmirea documentatiei premergatoare intalnirilor cu clientii, a documentelor comerciale (oferte, facturi, contract etc), redactarea rapoartelor dupa fiecare intalnire cu clientii
Urmarirea intregului proces de aprovizionare a clientilor si
asigurarea finalizarii acestuia la standardele de calitate agreate

CERINTE

Experienta min 3-5 ani in vanzarea de papetarie sau in vanzari B2B in industrii similare ca proces de vanzare (curierat, vanzare produse consumabile – protocol (cafea, apa), mobilier, consumabile IT, curatenie)
Studii medii
Persoana energica, cu atitudine pozitiva
Disponibilitate zilnica la lucrul in teren; Activitate door-to-door.
Posesor permis auto categoria B

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv, posibilitati de castig foarte bune.
Va rugam aplicati la adresa: jeler.marius@gmail.com

DESCRIEREA FIRMEI

Servicii profesionale de recrutare si executive search.