Agent Vanzari

Mida Soft Business

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identifica potentiali clienti/parteneri si initiaza procesele de vanzare;
- efectueaza vizite la clienti/parteneri pentru prezentarea serviciilor oferite;
- creeaza si dezvolta relatii cu clientii/partenerii companiei;
- participa la sedintele de vanzari saptamanale;
- intocmeste rapoarte de activitate;
- participa prin propuneri la stabilirea si implementarea strategiei de vanzari;
- se deplaseaza in interes de serviciu pe teritoriul Romaniei;

CERINTE

Candidatii trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:
- Experienta in domeniul vanzarilor
- Constituie avantaj experienta in vanzarea de publicitate
- Preferabil studii superioare definitivate
- Permis de conducere categoria B
- Domiciliul in resedinta judetuluiin care se doreste desfasurarea activitatii

BENEFICII OFERITE

-Laptop
-Telefon
-Masina

Mida Soft Business, este unul din liderii pietei de IT&C din Romania, avand parteneriate cu firme de renume ( HP, Canon, Samsung, Epson, Microsoft, Dell, Lenovo, IBM etc )