Agent vanzari

Di Camillo Romania Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

S.C. DI CAMILLO ROMANIA SRL angajeaza reprezentant vanzari Candidatul ideal : limba italiana, cunostinte operare PC, persoana dinamica cu bune abilitati de comunicare si negociere, persoana motivata, cu implicare in activitatea pe care o presteaza, prezenta agreabila, capacitate de asimilare rapida, experienta in domeniul vanzarilor constituie avantaj, permis de conducere. Cv-urile se trimit pe email zilligiuseppe.teramo@teramo.gmail.com, 0734818422

CERINTE

Di Camillo Romania face parte integranta din grupul Di Camillo Serbatoi Italia. Aceasta firma s-a nascut in scopul de a duce mai departe traditia in materie de rezervoare in intreaga Europa oferind produse de inalta calitate. Fiecare rezervor este omologat conform strandardelor europene si sunt prevazute cu numar de inmatriculare unic fiind fabricate din otel-carbon S23JR conform EN10025/93 si 10025/90 . Bazinele rezervoarelor au o garantie pe o perioada de 10 ani.