Agent servicii client CLUJ, GALATI

MAIRON

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sub directa coordonare a superiorului, RESPONSABILITATILE tale sunt:
- sa vinzi activ produse metalurgice
- sa desfasori, de la birou, activitatile generate de ofertarea si livrarea de produse metalurgice
- sa cunosti la nivel avansat gama de produse comercializate si caracteristicile lor principale
- sa intocmesti rapoarte de activitate zilnice si la alte perioade solicitate de superiori

CERINTE

- experienta de vanzare si lucru cu publicul de minim 3 ani
- experienta intr-un post similar, in domeniul comertului cu produse metalurgice sau conex
- minim studii medii, de preferinta tehnice
- utilizare la nivel avansat a pachetului MS Office (Excel, Word)
- bune aptitudini de comunicare si de lucru in echipa, persuasiune, persoana organizata si orientata catre rezultate, capacitate buna de invatare si asimilare a noilor informatii
Toate cerintele sunt OBLIGATORII.

BENEFICII OFERITE

Iti oferim oportunitatea de a face parte dintr-o echipa experimentata si cu un know-how valoros in domeniu, si remuneratie pe masura realizarilor.

Distributie si procesare de produse metalurgice (tabla, profile, teava, otel beton, oteluri inoxidabile, oteluri cu destinatie speciala). Productie teava sudata, debitare tabla groasa cu oxigaz si plasma, debitare si fasiere tabla subtire, fasonare otel beton din colaci si din bare, carcasare. Comert produse petroliere si ingrasaminte chimice. Comert exterior, transport.
- Marcile reprezentate: MAIRON
- Provenienta capital: Romanesc

Site-urile firmei:
www.mairon.ro si www.mairon-tubes.ro