Agent Imobiliar

Smile Imobiliare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere Job:

- Prospectarea pietei imobiliare si selectarea proprietatilor ce corespund cerintelor clientilor;
- Gestionarea si extinderea portofoliului de clienti si oferte;
- Promovarea portofoliului de oferte imobiliare;
- Vizionarea si prezentarea proprietatilor imobiliare;
- Mentinerea legaturilor cu clientii.

CERINTE

- capacitate de organizare si planificare
- disponibilitatea de a lucra atât la birou, cât şi pe teren
- abilitati de comunicare, negociere, relationare, persuasiune
- persoana agreabila, dinamica, spontana, motivata
- profesionalism, seriozitate, punctualitate

Permisul de conducere categoria B, reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- program flexibil
- training si sustinere pe toata durata colaborarii
- acces la baza de date si la mijloace de promovare a ofertelor
- laptop si telefon mobil
- portofoliu clienti
- salar fix + comision din tranzactiile intermediate
- diverse bonusuri
- decontare combustibil

Cu toate ca, compania a intrat pe piata imobiliara doar de un an, aceasta este intr-o dezvoltare continua datorita colectivului tanar, deschis, dinamic, implicat.Aceasta reprezinta locul ideal de dezvoltare atat profesionala cat si personala.