Agent de vanzari

sc.recordmedia.ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

•Prospectarea pieţei pentru identificarea potenţialilor clienţi;
•Contactarea potenţialilor clienţi şi planificarea de întâlniri;
•Identificarea nevoilor clienţilor şi potenţialilor clienţi;
•Promovarea, prezentarea şi vânzarea produselor şi soluţiilor oferite de firmă;
•Întocmirea de oferte tehnice şi comerciale;
•Negocierea ofertelor comerciale;
•Întocmirea de rapoarte periodice de vânzare;
•Atingerea target-urilor de vânzări;

CERINTE

•Abilităţi excelente de comunicare, convingere şi negociere;
•Mod de gândire orientat spre clienţi;
•Limba engleză la nivel mediu;
•Orientare către rezultate
•Bune capacităţi de a înţelege şi de a asimila informaţii noi;
•Capacitate de planificare şi organizare a timpului şi a activităţilor desfăşurate;
•Experienţa nu este obligatorie dar reprezintă un avantaj

BENEFICII OFERITE

•Salar fix + comision în funcţie de vânzări;
•Mediu de lucru tânăr
•Program de lucru flexibil
•Maşina de servici, laptop şi telefon mobil;

Mulţumită creativităţii artistice, a spontaneităţii şi a pasiunii noastre pentru frumos, fotografiile şi înregistrările video pe care le realizăm ajung să reflecte trăirile specifice fiecărei ocazii. Echipamentele pe care le folosim sunt de cea mai bună calitate, ceea ce înseamnă un plus de garanţie pentru toţi clienţii noştri.

Recordmedia vă oferă servicii foto şi video profesionale, de înaltă calitate, pentru orice ocazie sau eveniment. Noi suntem alături de dumneavoastră în momentele speciale, oferindu-vă posibilitatea de a retrăi oricând bucuria şi emoţiile clipelor care contează. Pentru că, la Recordmedia, preţuim frumosul fiecărui zâmbet şi artisticul fiecărui prilej de sărbătoare.