Agent de turism

LeadUp Academy

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem o echipă de profesioniști și căutăm un coleg nou
pentru una din agențiile de turism din Cluj-Napoca.

Principalele tale responsabilități vor fi:
-prospectarea pieței turistice (identifică destinațiile turistice pentru care există cerere din partea turiștilor, analizează informațiile, selectează destinațiile)
-crearea de programe turistice (la inițiativa agenției, la cererea clienților, tematice),conceperea de analize de preț având în vedere serviciile oferite (cazare, masă, transport,agrement, tratament etc.) și stabilirea prețul final al programului turistic
-promovarea produselor turistice
-desfășurarea și finalizarea cu succes a contractelor turistice angajate

CERINTE

Poți aplica cu încredere dacă ești pasionat de domeniul turismului și îți place să le oferi clienților un prim pas către o călătorie în condiții de calitate. Toate serviciile sunt oferite cu profesionalism, așadar experiența pe un post similar sau studii în domeniul geografiei/ turismului sunt necesare.
Totodată, ne dorim un coleg căruia termenele limită și sarcinile multiple să nu-i dea bătăi de cap. Punem preț pe munca în echipă și ne dorim să creștem împreună.

BENEFICII OFERITE

Sigur că vei avea parte și de beneficii, iar acestea sunt:
-Salariu fix
-Traning, în vederea realizării unui mod de lucru cât mai eficient și performant
-Vei lucra într-o agenție de turism unde se pune preț pe standarde de calitate și etică

Suntem o companie locala nou aparuta pe piata, care se adreseaza nevoii de schimbare si dezvoltare a liderului de IMM-uri.

Liniile noastre de actiune sunt: recrutare si teambuiding, leadership, strategii de management si business.

Programele noastre sunt sustinute de specialisti licentiati in: John Maxwell, Lominger, Resonanz Kutschera.