Agent de Logistica

Creavita Food Company SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectueaza planificarea de marfa si respecta dead-lineurile impuse;
- Negociaza cu furnizorii, si cu companiile de transport;
- Colaboreaza cu comisionarii vamali pentru a perfecta actele de import si export;
- Pregateste toate actele necesare, ex: avize s.a.

CERINTE

- Candidatul sa cunoasca engleza la nivel avansat;
- Rezistenta la stres cauzate de insuficienta de timp, situatii neprevazute, situatii de conflict;
- Persoana activa.

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- Salariu 2500-3600 lei net in dependenta de experienta;
- Pachet operațional (laptop, telefon + abonament);
- Participarea la diferite activități într-un colectiv tînăr și dinamic;
- Posibilitatea de acreste in cariera;
- Grafic de munca de luni pina vineri de la 8:30-17:30.

Compania “Creavita Food Company” SRL – parte a unui grup internațional de Companii (Polonia, România, Republica Moldova).
Activam in domeniul alimentar, comercializam produse alimentare si ingrediente pentru producerea alimentelor.