Agent de curatenie

SC Cleandex Services SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prestarea serviciilor de curatenie la clientii companiei

CERINTE

- persoana harnica, dornica sa munceasca, curata, serioasa

BENEFICII OFERITE

- decontare transport
- posibilitatea de a castiga suplimentar, pe langa salariul de baza

Cleandex este o companie specializată în prestarea serviciilor profesionale de
curățenie, care ținteşte la o continuă îmbunătățire a performanțelor şi
serviciilor oferite clienților, printr-o tehnologizare permanentă şi efectuarea de
training-uri de personal periodice.

Viziune

Pe o piață în care există un număr mare de firme de curățenie dar şi un defificit
de servicii de curățenie de calitate, Cleandex este recunoscută prin:
• Politică orientată spre client
• Servicii de curățenie de înaltă calitate
• Responsabilitate vis-a-vis de protecția mediului
• Promptitudine în elaborarea ofertelor şi acoperirea necesităților clienților

Misiunea

Misiunea societății Cleandex Services este să ofere servicii de curățenie la un
înalt standard de calitate prin încheierea de parteneriate de durată care ne
permit o foarte bună întelegere a nevoilor clienților noştri.
Strategie
• Sedimentarea unor relații solide cu clienții printr-o comunicare permanentă
atât „pre” cât şi „post-contractare”
• Creşterea performanțelor resurselor umane prin implementarea unui
management adecvat al resurselor umane şi fidelizarea angajaților
• Implemetarea unui standard de management de mediu
• Oferirea serviciilor la prețuri competitive prin tehnologizarea societății care
implică reducerea costurilor