Agent Comercial-Timisoara, Cluj, Oradea

SC Adecco Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii firmei
- Largirea portofoliului de clienti
- Inregistrarea pe suport informatic a discutiilor purtate cu clientii
- Colaborarea cu Departamentul financiar in vederea rezolvarii problemelor de ordin financiar care pot apare la nivelul clientilor
- Contribuie la dezvoltarea imaginii firmei

CERINTE

- Minim 1 an experienta in vanzari business to business
- Absolvent studii medii/superioare
- Bune abilitati de operare PC
- Permis categ. B cu vechime minim 1 an
- Persoana deschisa, comunicativa
- Foarte bune abilitati de negociere
- Persoana organizata, ordonata
- Persoana cu capacitate de decizie si initiativa
- Cunostinte medii de limba engleza

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Oportunitatea de a lucra intr-un mediu care promoveaza munca in echipa si profesionalismul
- Posibilitati de avansare

Avand deschise peste 6.000 de birouri in 67 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.